Tropical Islands v Berlíně

Berlín - Tropical IslandsMezi nejvyhledávanější místa v Berlíně patří od dob svého otevření obří pavilon známý jako Tropical Islands. Aquapark Tropical Islands je komplex aquaparku, atrakcí, zábavy, ubytování, lázní a spousty dalších.

Tropical Islands to je obrovský prostor představující horké tropické ostrovy se vším všudy pod obrovskou kopulí. Najdete zde písek, pláže, vodu, palmy, typické malebné ostrovní chatrče a mnohé další. Tropical Islands disponuje takovými atrakcemi jakými jsou například vodopády, tropické vesnice, stanové kempy, největší tobogány v Německu či saunový komplex. Obří aquapark je situován na okrajové části Berlína. Permanentní teplota vzduchu i vody se zde pohybuje kolem 30°C, takže si opravdu připadáte, jako na tropickém ostrově. Díky exotickým rostlinám, které tu v určených koutech najdete si budete připadat jako v tropickém pralese. Nespornou výhodou je 24 hodinový provoz.

Vyberte si z nabídky zájezdů do Berlína!

Tropical Islands se dělí na dvě části. První je zábavná část s bazény, tobogány a podobnými atrakcemi. Druhou částí je určen pro relaxaci a odpočinek. Zde najdete například solné jeskyně, bylinné lázně či meditační prostory.

Aquapark nabízí několik možností ubytování. Tou první, již letmo zmiňovanou je nocování ve stanech. Zde je však z důvodu velkého zájmu nutná rezervace minimálně měsíc dopředu. Stany jsou luxusní a tak je nocleh v nich velmi pohodlný. Další možností je nocleh přímo na některém z tisícovky lehátek kolem bazénů.

V areálu se nachází také obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, ovocný bar, jeviště s unikátní taneční show, nebo například cukrárna.

Do Tropical Islands se dostanete několika způsoby. Opět nejjednodušším a nejrychlejším je doprava dálkovým autobusem, či osobním automobilem. Z blízkosti Berlína sem můžete dorazit vlakem, odkud je zajištěna autobusová doprava zdarma. V případě, že se rozhodnete pro dovolenou či jen výlet v Tropical Islands, počítejte s tím, že se nebude jednat o zrovna nejlevnější pobyt. Průměrné ceny vstupného se zde pohybují kolem 30 Euro na osobu. Zajišťují Vám ale unikátní zážitek a relaxaci, na kterou nikdy nezapomenete.

© Copyright 2024 | Berlín (Německo) | www.eberlin.cz
Provozuje: MFÁčko.cz